Wszystkie nasze produkty są starannie wytwarzane w oparciu o tradycyjne receptury z rodzimych surowców, bez środków konserwujących i dodatków chemicznych

O nas

Wiejski Młyn - produkty

Zakład produkcji i handlu Wiejski Młyn istnieje od 1980 r.

W 1980 r. została uruchomiona produkcja pierogów i wyrobów kulinarnych. Produkcja z sukcesem jest kontynuowana do dzisiaj. Wszystkie nasze produkty są starannie wytwarzane w oparciu o tradycyjne receptury z rodzimych surowców – bez środków konserwujących i dodatków chemicznych. Realizując te założenia, na przestrzeni lat, wypracowaliśmy sobie wiodącą pozycję i markę. Wyroby nasze cieszą się dużym uznaniem, czego dowodem jest wzrost sprzedaży. Wyroby nasze są wykonywane ręcznie z zastosowaniem tradycyjnej receptury. Naszymi odbiorcami są sieci handlowe, sklepy, hotele, bary i stołówki na terenie całej Polski i UNI Europejskiej.

Produkcja w naszym zakładzie odbywa się pod nadzorem Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli - HACCP.

Ta strona używa pliku COOKIE z zapisanym identyfikatorem sesji użytkownika w celu optymalizacji. Strona korzysta także z plików COOKIE systemu Google Analytics w celach statystycznych. Żadne wrażliwe dane nie są zbierane. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.

Zamknij